ISI YALITIMLI BRANDA MODELLERİ

ISI YALITIMLI BRANDA MODELLERİ

ISI YALITIMLI BRANDA MODELLERİ

Isı Yaltımlı Branda ve çadır sistemleri imalatı yapan firmamız şantiye alanı çadırları kamp çadırları gibi kullanıma uygun çadırlarda ısı yalıtımlı branda kullanmaktadır.

Isı Yalıtımlı Branda imalatı yapan firmamız bu alanda birçok değişik sektörde kullanmak adına müşterilerine bu branda ürünü ile tanıştırmaktadır.

Isı yalıtımlı brandalar bulundukları alanın ısı değerini koruyarak oldukça güzel bir ortam yaratır.Uygun branda fiyatları ile sizler de branda ürünlerimize sahip olmak için bizimle irtibata geçiniz.

Isı Yalıtımlı Branda Şantiye Çadırı,Beton Yorganı gibi alanlarda tercihen kullanılan ürünümüzdür. Isı yalıtımı konusunda oldukça uygun bir üründür. Hava kabarcıklı izolasyonlu ürün örtü olarak kamp çadırı olarak imal edilebilir.

  • Taşınabilir/ gezer sistemli branda yapı
  • Minimum zamanda hızlı kurulum
  • ihtiyaçlara uygun özel tasarım ve projelendirme
  • Birbirine bağlı yan duvar ve çatı
  • Birbirine bağlanmış yan duvar brandası, çatıbrandası , cephe ve zemin brandası sayesinde maksimum koruma
  • Minimum yer, kolay lojistik planlaması
  • Pencere özelliği ve havalandırma
  • Çeşitli İzolasyon seçenekleri
  • Hızlı montajı yapılabilir.

Tüm çadırlarda her türlü hayvan ve bitki yetiştirme çadırları ile sizlere uygun fiyat ile hizmet vermekteyiz.

Çadırlarımız ister yerinde kurulum ile isterseniz paket olarak adresinize gönderilir.Solucan yetiştirme çadırı,kümes hayvanlarını yetiştirme çadırları için iletişime geçiniz.

Isı Yalıtımlı Branda Nedir ?

ısı yalıtımı sıcak hava ve soğuk havanın birbiri ile buluşmasını engellemektir.Isı yalıtım amaçlı branda bu amaç için üretilmiş bir üründür.Şantiye çadırı depo çadırı beton yorganı gibi ürünlerde ihtiyaç duyulduğu için ürünün iç kısmına elyaf yada hava kabarcıklı alüminyum fol yolu plaka montajlanarak satılmaktadır.

Özel projeleriniz ısı yalıtımlı naylon branda ile tasarlanabilir.

Branda Beton Yorganı

Isı Yalıtımlı Kumaş  Kullanılarak Şantiye Çadırları,Hayvan Barınma çadırları,Depo çadırları imalatı yapmaktayız. Gelişen inşaat sektörü için beton koruma yorganları imalatı yapmaktayız.

Baloncuk ısı yalıtımlı malzeme kullanarak ısı yalıtımlı çadırlar imal etmekteyiz. Fiyat teklifi için İLETİŞİM TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir